Satış ve Pazarlama Faaliyetlerinize Yön Verin
Telefon: +90 216 575 47 78

True Crm Programı Basic Paket

True Crm Programı Basic Paket

True Crm Programı Basic Paketi ile pazarlama faaliyetlerinizi yürütebilir, Potansiyel Müşterilerilerinizi kayıt altına alabilir, görüştüğünüz Kişi Bilgilerini kaydedebilirsiniz. Kampanya oluşturarak Sms ve Mail gönderebilirsiniz. True Crm Programı sayesinde yapılan görüşmeler ve girilen müşteri bilgilerini rahatlıkla rapor alabilirsiniz.

Basic Paket

True Crm Programı Standart Paket

True Crm Programı Standart Paket

True Crm Yazılımı Standart Paket içeriğinde pazarlama modülüne ek olarak Satış Yönetimi modülü bulunmaktadır. Satış Yönetimi altında bulunan en önemli modül ise Teklif ve Sipariş modülüdür. Teklif modülü ile müşterilerinize teklifler oluşturabilir, oluşturulan teklifleri Word, Pdf, Excel dosyası haline dönüştürebilirsiniz. Kabul edilen teklifleri siparişe çevirerek Sevkiyat Takibi yapabilirsiniz.

Standart Paket

True Crm Programı Pro 1 Paket

True Crm Programı Pro 1 Paket

True Crm Programı Pro 1 Paketinin temel amacı satış ve pazarlama faaliyetlerinin yanında Satış Sonrası Servis hizmetlerini kayıt altına almaktır. Eğer servis hizmeti veren firmaysanız bu paket ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayacaktır. Bakım Takibi, Garanti Takibi, Ekip Takibi Crm Programı Pro 1 paketi kapsamında yer alan özelliklerden birkaçıdır.

Pro 1 Paket

True Crm Programı Pro 2 Paket

True Crm Programı Pro 2 Paket

Şirketlerin kronik sorunlarından biridir. Kullanılan Crm Programına girilen veriler satış tamamlandıktan sonra Muhasebe Programına tekrar girilir. Örneğin teklif verilen firma Teklifini kabul ettikten sonra teklif Siparişe çevrilir. Sipariş sevk edileceği zaman Faturası kesilerek cari işlem oluşturulur. Pro 2 Paketi bu işlemlerde devamlılık sağlayarak tek program içersinde örnek verilen işlemleri tamamlayabilir. Böylece verilerin tekrar tekrar girilmesi ve farklı programlarda birbirinden kopuk verilerin olmasının önüne geçilmiş olur.

Pro 2 Paket

True Crm Programı Pro 2S Paket

True Crm Programı Pro 2S Paket

Bu paketin temel amacı servis sektöründe yer alan firmaların servis işlemlerini kayıt altına almasının yanında ticari işlemlerinide (Banka, Kasa, Fatura, İrsaliye, Stok Takibi, Çek, Senet) kayıt altına almasını sağlamaktır. Servis hizmeti verildikten sonra verilen servis hizmeti Servis Fişi olarak kayıt altına alınmakta, girilen servis fişi tek tuşla Fatura haline dönüştürülebilmektedir. Sonrasında ticari olarak Bakiye, Borç Alacak takibi yapılabilmektedir.

Pro 2S Paket

True Crm Programı Pro 3 Paket

True Crm Programı Pro 3 Paket

Servis sektöründe yer alıyorsanız, Pazarlama ve Satış faaliyetlerini kayıt altına almak istiyorsanız, bunun yanında bu modüllere ek olarak Muhasebe Modülünüde aynı paket içersinde kullanmak istiyorsanız True Crm Programı Pro3 paketi tamda size göre. Girilen potansiyel müşterinin satışı ve satış sonrası ticari işlemleri takip edilebildiği gibi, satış sonrası servis hizmetleride aynı pakette rahatlıkla takip edilebilmektedir.

Pro 3 Paket

True Crm Programı Power Paket

True Crm Programı Power Paket

True Crm Programı Power Paketinin en büyük farkı Proje bazlı çalışan firmalar için Proje Takibi yapılabilmesidir. Proje bazında yapılan Çalışma Saatleri, Proje için Alınan Siparişler, Verilen Teklifler, Yapılan Masraflar, Proje Adımları gibi detay bilgileri kayıt altına alarak rahatlıkla raporlayabilirsiniz. Özellikle birçok modülün bir arada çalışmasının faydasını bu pakette oldukça hissedeceksiniz. Farklı programlar kullanarak aynı verileri tekrar tekrar girmeyin. Tek Paket birçok departman aynı anda rahatlıkla çalışabilir.

Power Paket

True Crm Programı Ultimate Paket

True Crm Programı Ultimate Paket

True Crm ailesinin en geniş kapsamlı paketi True Crm Programı Ultimate Paket. Yukarıda belirttiğimiz paketlere ek olarak Üretim yapıyorsanız, bunun yanında Kalite işlemlerini takip etmek istiyorsanız bu paket size göre. Üretim aşamaları ve etkin Depo Takibi, Üretim Maliyetleri, Mrp (Malzeme İhtiyaç Planlama) işlemleri üretim modülündeki işlemlerden sadece birkaçı. Kalite Takibi modülünde ise Döküman Takibi, Döf Takibi, Müşteri Şikayetleri gibi modüller bulunmaktadır.

Ultimate Paket