Satış ve Pazarlama Faaliyetlerinize Yön Verin
Telefon: +90 216 575 47 78
True Crm Programı Aday Müşteri

Müşteri Bilgisi

Satış öncesi yapılan görüşmeler Aday(Potansiyel) müşteri olarak kayıt altına alınabilir. Ayrıca Yetkili Kişiler detaylı olarak firma altına kaydedilebilir.

True Crm Programı Kişi Bilgileri

Müşterileri Gruplayın

Görüşülen müşterileri kendi oluşturacağınız kodlama yapısına göre rahatlıkla gruplayabilir, gruplanan müşterileri Rapor olarak alabilirsiniz.

Görüşmeleri Kaydedin

Müşterileriniz ile yapılan tüm görüşmeleri kayıt altına alabilirsiniz. Böylece Müşteri Bazında Görüşmeler kayıt altına alınmış olur.

Kampanya Yönetimi

Gruplanan müşterileri çağırarak rapor haline getirebilir, gruba kampanya oluşturabilir, oluşturulan müşterilere Sms, E-Posta ve Etiket gönderimi yapabilirsiniz.

Müşteri ile yapılan Görüşmeleri takip edemiyorsanız, Hangi Personel Hangi Firma ile görüşüyor bilmiyorsanız, True Crm Programı ihtiyaçlarınıza cevap verecektir.

Pazarlama Yönetimi

True Crm Programı Basic Paket pazarlama faaliyetlerinin takibi için oluşturulmuş paket programdır. Amaç tamamıyla bulunan potansiyel müşterinin kayıt altına alınması, kayıt altına alınan potansiyel müşterinin görüşme geçmişinin takip edilmesi, müşterilerin gruplanarak kategorilere ayrılmasıdır.

Firma içersinde dağınık halde duran datanın bir araya toplanmasıdır asıl amaç. Firmanın kurumsal hafızası oluşturulur. Böylece çalışan personeldeki şahsi bilgilere bağlı kalınmadan uzun yıllar boyunca yapılan görüşmeler ve firma kayıtları firma database'i üzerinde saklanmış olur.