Satış ve Pazarlama Faaliyetlerinize Yön Verin
Telefon: +90 216 575 47 78

True Crm Power

Satış Muhasebe Servis Stok ve Üretim

True Crm Programı Aday Müşteri

Üretim Yapıyorsanız

Bu paketimiz temelde Üretim veya Montaj işlemi yapan firmaları ilgilendirmektedir. Üretim aşamasından başlayarak satışı ve satış sonrası servis takibi yapılabilir, muhasebe ve Üretim Maliyetleri kontrol edilebilir.

True Crm Programı Kişi Bilgileri

Malzeme İhtiyaç Planlaması

Stok ve Depo Yönetimi işlemlerinin yanında üretim için oluşturulan reçete bilgileri girilerek, alınan siparişler sonucunda etkin bir şekilde Malzeme İhtiyaç Planlaması yapılabilir. Üretim yapılacak ürünler ile depo bakiyeleri karşılaştırılarak raporlama alınabilir.

Neden Tek Program?

Nedeni çok basit. Bir bilginin tek seferde girilmesi hem Zaman, hem işlevsellik hemde verimlilik açısından firmalara avantaj sağlamaktadır. Farklı programlara verilerin tekrar tekrar girilmesinin önüne geçilmektedir.

Web ve Mobil

Mobil ve web uygulamaları ile verilerinize her yerden rahatlıkla ulaşabilmek mümkündür. Esn Mobil uygulaması Cep Telefonu ve Tablet üzerinden rahatlıkla işlem yapılabilmesini sağlamaktadır.

Üretim ve Montaj İşlemi Yapan Firmalar pazarlama dahil tüm süreçlerini True Crm Power Paketi ile yürütebilirler.

Üretim Maliyetleri Önemlidir

Üretim yapan firmalar ürettikleri ürünleri pazarlamak ve satışını yapmak için Crm ihtiyacı duymaktadır. True Crm Power ile pazarlama ve satış işlemleri kayıt altına alınabilir, üretimin en önemli ayaklarından olan stok ve depo yönetimi sağlanabilir.

Ayrıca üretime girecek ürün için reçeteler oluşturulabilir, üretim aşamasından önce malzeme ihtiyaç planlaması yapılabilir. Ürüne satış sonrasında teknik servis hizmeti veriliyorsa ve aynı zamanda muhasebe işlemleri tek pakette takip edilecekse en kapsamlı paketlerimizden olan True Crm Power Paket Programı ihtiyaçlarınıza yanıt verecektir.