f
Satış ve Pazarlama Faaliyetlerinize Yön Verin
Telefon: +90 216 575 47 78

True Crm Profesyonel 1

Pazarlama Satış ve Servis Yönetimi

True Crm Programı Aday Müşteri

Satış Pazarlama Servis

Servis hizmeti veren firmaların pazarlama ve satış faaliyetlerini yönetebilmesi amaçlanmıştır. Yedek Parça Teklifleri, Bakım Sözleşme Takibi, ve Servis Takibi yapılabilmektedir.

True Crm Programı Kişi Bilgileri

Saha Servis Yönetimi

Gelen Servis Talepleri ekip takip ekranı içersine açılarak belirtilen teknisyene yönlendirilebilir. Servis yönlendirmesi yapılabildiği gibi servis kapama işlemi aynı ekrandan yapılabilmektedir.

Bakım Sözleşme Takibi

Servis hizmeti veren firmaların birçoğu bulunduğu sektörün gerekliliğinden kaynaklı Periyodik Bakım Hizmeti vermektedir. True Crm Pro 1 paketinde yapılan Bakım Anlaşmaları sisteme girilerek periyodlar otomatik oluşturulur ve bakım zamanı otomatik olarak hatırlatılır.

Garanti ve Yedek Parça

True Crm Programı Profesyonel 1 Paketi içersinde müşteriye satılmış yada montajı yapılmış olan cihazlara Cihaz Kartları oluşturulur. Oluşturulan cihaz kartlarında garanti ve seri numara takibi yapılabilir. Ayrıca kullanılan Yedek Parçalar sisteme girilerek servis fişinde ve teklifte kullanılması sağlanabilir.

Satış Sonrası Servis Hizmeti veriyorsanız ve Satış ekibini yada Servis işlemleri için verilen Teklifleri takip etmek istiyorsanız bu paketimizi kullanabilirsiniz.

Satış ve Servis Yönetimi

Servis sektöründe yer alan firmaların ihtiyaçları göz önünde bulundurulmuştur. Gelen talepler arasında satış ekibini kontrol altına almak isteyen firmaların aynı zamanda satış sonrası verilen Servis Hizmetini kayıt altına almak istemesinden ötürü böyle bir Crm paketi düşünülmüştür.

Satış ekibi bir tarafta kendi satış tekliflerini veriyorken, servis tarafında Servis Departmanı servis için oluşturulan Servis Tekliflerini, ve Yedek Parça Tekliflerini verebilmektedir. Bunun yanında satış sonrasında kaydı girilen cihaza ait servis fişleri girilebilmektedir. Garanti Takibi, Periyodik Bakım Takibi, Saha Servis Yönetimi etkin olarak yapılabilmektedir.