Satış ve Pazarlama Faaliyetlerinize Yön Verin
Telefon: +90 216 575 47 78

True Crm Profesyonel 2

Pazarlama Satış ve Finans Yönetimi

True Crm Programı Aday Müşteri

Entegre Çalışma

Firmaların en büyük problemlerinden biridir. Crm Programı için farklı bir program, Muhasebe Programı için farklı program kullanılmaktadır. Böylece bir veri iki farklı database üzerine kaydedilmektedir. True Crm Profesyonel 2 paketi bu sorunu ortadan kaldırmaktadır.

True Crm Programı Kişi Bilgileri

Faturalaştırma

Crm tarafında verilen teklifler öncelikle siparişe, ardından Faturaya tek tuşla dönüştürülebilmektedir. Teklif verisi iki farklı programa girilmeden tek sistem üzerinden faturalaştırılabilmektedir.

Bakiye Sorgulama

Teklif vereceksiniz ancak müşterinizin daha önceden Cari Bakiyesinin olup olmadığına bakmak istediniz. Muhasebeyi aramaya gerek kalmadan Yetki Dahilinde cari bakiye sorgulama yapabilirsiniz. Ayrıca Müşterinize Risk Limiti tanımlayarak teklif ve sipariş işlemlerinde sizi uyarmasını sağlayabilirsiniz.

Yetkilendirme

Muhasebe ve Satış Yönetimi aynı programda olduğundan şöyle bir istekte bulunabilirsiniz. Satış personelinizin Muhasebesel Verileri görmesini istemeyebilirsiniz. Bu durumda Crm Yetkilendirmeleri devreye girer ve oluşturduğunuz kullanıcılara detaylı yetkilendirmelerde bulunabilirsiniz.

Crm Programına Teklif Girdikten Sonra satış olan işlemlerde aynı verileri Muhasebe Programına girmek istemiyorsanız, tek paket entegre çözüm diyorsanız bu paket size göre.

Crm ve Muhasebe Entegrasyonu

Crm ve Muhasebe neden aynı paket programda olmasın. True Crm Programı çalışmalarına başladığı ilk yıllardan bu yana tek paket ve entegre çözümler üretmek için uğraşmaktadır. Firmaların iki farklı program kullanması, verileri tekrar tekrar girmesi, birbirinden kopuk dataların bulunması hem zaman hemde emek kaybına neden olmaktadır.

Muhasebe Programı kullanıyorsanız ve kullanmış olduğunuz programa entegre Crm Yazılımları arıyorsanız bu zorlu süreçte doğru karar vermeniz inanın uzun zamanlar alacaktır. True Crm yada bir başka crm programı olmasının hiç bir önemi yok. Önemli olan firmaların işlemlerini artık tek bir program üzerinden yönetmesi gerektiğidir.