Satış ve Pazarlama Faaliyetlerinize Yön Verin
Telefon: +90 216 575 47 78

True Crm Profesyonel 2S

Finans Yönetimi ve Servis Yönetimi

True Crm Programı Aday Müşteri

Muhasebe Programı

Bu paket öncelikle ticari (ön muhasebe) işlemlerini içersinde barındıran Servis Modülü eklenmiş Muhasebe Programıdır. Cari işlemlerden Banka ve Kasa işlemlerine kadar tüm işlemler yapılabilmektedir.

True Crm Programı Kişi Bilgileri

Stok Takibi

Servis hizmeti veriyorsanız Yedek Parça ve Depo takibi önem kazanmaktadır. Stokta olan ürünleri takip ederek deponuzu düzenli bir şekilde tutabilirsiniz.

Servis Muhasebe Entegrasyonu

Servis Programı ve Muhasebe Programınızı farklı iki paket programda tutuyorsanız bu paketi satın alarak entegre bir şekilde çalışabilirsiniz. Entegrasyonun faydasını hissedeceksiniz.

Mobil Uygulama

Esn Mobil Android Uygulaması ile servis ve muhasebe tarafında yapılan işlemleri kontrol edebilirsiniz. Müşteri Bakiye ve Ekstre Sorgulama, servis fişi açma ve kapama gibi işlemler yapılabilir.

Servis Hizmeti Veriyorsanız bunun yanında Fatura Kesip Cari Bakiye Takibi yapmak istiyorsanız aradığınız paket True Crm Programı Pro 2S

Servis Ve Muhasebe Programı

Firmaların günümüzde en temel program ihtiyaçlarından bir tanesi Muhasebe Programıdır. Birçok firma gelişen teknoloji ile birlikte muhasebe kayıtlarınıda bilgisayar ortamına taşımaya çalışmaktadır. Cari Bakiye, Kasa, Banka ve Fatura işlemleri muhasebe programı sayesinde rahatlıkla takip edilebilmektedir.

Ancak servis veren firmalarda Muhasebe Programı yanında Teknik Servis Takip Programına ihtiyaç duyulmaktadır. Muhasebe takibinin yanında servis takibide çok fazla önem kazanmaya başlamıştır. Müşterilere verilecek kaliteli ve memnun edici hizmet firmaların devamlılığı açısından çok fazla öneme sahiptir. True Crm Programı Pro 2S paketi iki programı tek çatı altında toplayarak entegre çalışmanın önünü açmaktadır.