Satış ve Pazarlama Faaliyetlerinize Yön Verin
Telefon: +90 216 575 47 78

True Crm Profesyonel 3

Pazarlama Satış Yönetimi Muhasebe ve Servis

True Crm Programı Aday Müşteri

A'dan Z'ye Entegrasyon

Kobi olarak tabir edilen firmaların Pazarlama aşamasından başlayarak Satış Sonrası Servis hizmeti ve Muhasebe takibi yapabileceği en çok tercih edilen paket programımız.

True Crm Programı Kişi Bilgileri

Müşterinin Öncesi ve Sonrası

Müşteri ile yapılan ilk görüşme bilgisinin yanında satış sonrasında muhasebesel ve servis ile ilgili bütün bilgileri müşteri kartı altından rahatlıkla görüntülenebilmektedir.

Neden Tek Program?

Nedeni çok basit. Bir bilginin tek seferde girilmesi hem Zaman, hem işlevsellik hemde verimlilik açısından firmalara avantaj sağlamaktadır. Farklı programlara verilerin tekrar tekrar girilmesinin önüne geçilmektedir.

Mobil ve Web

Mobil ve web uygulamaları ile verilerinize her yerden rahatlıkla ulaşabilmek mümkündür. Esn Mobil uygulaması Cep Telefonu ve Tablet üzerinden rahatlıkla işlem yapılabilmesini sağlamaktadır.

True Crm Paketleri içersinde En Çok Tercih Edilen Paket Programımız True Crm Profesyonel 3, tüm ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde yapılandırılmıştır.

True Crm Profesyonel 3 Paketi

Servis sektöründe yer alan veya satış sonrası servis hizmetlerini yönetmek isteyen firmaların şirket içi tüm ihtiyaçlarını karşılayacak True Crm Profesyonel 3 Paketi pazarlama aşamasından başlayarak satış yönetimi, muhasebe ve servis yönetimi için tek program altında işlemlerin yapılmasını sağlamaktadır.

Teknik Servis hizmeti veriyorsanız, satış tekliflerinizi, faturalarınızı veya irsaliyelerinizi aynı program içersinden takip edebilirsiniz. Müşteri detay sayfasına girildiğinde müşterimizin satış öncesi yapılan görüşmelerinden tutunda, satış sonrası yapılan tüm işlemlerini tek sayfa içersinde tüm detayları ile görebilirsiniz. Böylece müşterimizle yapmış olduğumuz ilk görüşme sonrasında tüm bilgileri, dökümanları ile beraber True Crm Profesyonel 3 içersinde kayıt altında tutulmaktadır.