Satış ve Pazarlama Faaliyetlerinize Yön Verin
Telefon: +90 216 575 47 78

True Crm Standart

Pazarlama ve Satış Yönetimi

True Crm Programı Aday Müşteri

Teklifler Oluşturun

True Crm Standart Paketinin en önemli modülü Satış Teklif Yönetim modülüdür. Teklifleri rahatlıkla oluşturabilir ve Word, Excel, Pdf haline dönüştürebilirsiniz.

True Crm Programı Kişi Bilgileri

Teklif Takibi

Verilen teklifler rahatlıkla listelenebilir ve raporlanabilir. Yanıt Bekleyen Teklifler, Kaybedilen teklifler görüntülenebilir. Ayrıca Teklif için hatırlatma ve uyarılar sistem tarafından otomatik olarak yapılır.

Sipariş Yönetimi

True Crm Programlarının en önemli avantajı devamlılıktır. Yani kabul edilen teklif tek tuşla Sipariş olarak oluşturulup sistem içinde sevkiyata kadar devamlılık sağlanmış olur. Ayrıca siparişin sevkiyat sürecide takip edilebilir.

Ürün Listeleri

Teklif ve Sipariş içersinde kullanılacak ürün yada hizmet listeleri sisteme aktarılabilir yada tanımlanabilir. Sisteme girilen ürün yada hizmet bilgileri için satış fiyatları, gruplama ve teknik özellikler eklenebilir. Ürün yada hizmetlerin teklif ve siparişten hızlıca çağırılması sağlanır.

Verilen Teklifleri Takip Edemiyorsanız bu paketi kullanabilirsiniz. Sonuçlanan Tekliflerin Etkin Raporlanmasını, Teklif ile beraber siparişlerinde kontrolünü sağlamaktadır.

Satış Yönetimi

Satış yönetiminin en önemli ayağı kuşkusuz teklif oluşturma ve oluşturulan teklifi takip etmektir. Pazarlama faaliyeti sonrasında müşterilerin yazılı olarak istemiş oldukları teklifleri sizin için hazırlanan şablona otomatik olarak dökebilir ve outlook entegrasyonu ile müşterinize rahatlıkla gönderebilirsiniz. Dilerseniz gönderilen teklifler gruplara ayrılabilir. Örnek olarak satış teklifleri, servis teklifleri, yedek parça teklifleri gibi. Teklifler kabul edildiğinde tek tuşla sipariş veya faturaya dönüştürülebilir. Böylece muhasebe ve stok entegrasyonu olan müşterilerin takibi dahada kolaylaşmış olur.

Öncelikle verilen tüm teklifler dökümanları ile birlikte veritabanında kayıt altına alınacaktır. Verilen tekliflerin kaçı kabul edilmiş, kaçı reddedilmiş. Reddedilen tekliflerin reddedilme nedenleri nelerdir. Örnek olarak fiyat, malzeme kalitesi gibi. Hangi satış temsilcim kaç adet teklif vermiş. X müşterime kaç adet teklif verilmiş. En çok teklif verilen ürünler. Hiç teklif edilmeyen ürünler. Gördüğünüz gibi bu liste uzar gider. Size özel hazırlanan ekran ve raporlar ile dilediğiniz türde raporu rahatlıkla alabilirsiniz.