Satış ve Pazarlama Faaliyetlerinize Yön Verin
Telefon: +90 216 575 47 78

True Crm Ultimate

Pazarlama Satış Yönetimi Servis Muhasebe Üretim ve Kalite

True Crm Programı Aday Müşteri

Üretim İşlemleri

Bu paketimiz temelde Üretim veya Montaj işlemi yapan firmaları ilgilendirmektedir. Üretim aşamasından başlayarak satışı ve satış sonrası servis takibi yapılabilir, muhasebe ve Üretim Maliyetleri kontrol edilebilir.

True Crm Programı Kişi Bilgileri

Kalite Takibi

Kalite ile ilgili işlemlerde yazılıma ihtiyaç duyuyorsanız, Döf Takibi, Gelen Giden Evrak Takibi, Toplantı Takibi, Döküman Yönetimi gibi kalite ile ilgili işlemleri takip etmek istiyorsanız True Crm Ultimate Paketini satın alabilirsiniz.

Neden Tek Program?

Nedeni çok basit. Bir bilginin tek seferde girilmesi hem Zaman, hem işlevsellik hemde verimlilik açısından firmalara avantaj sağlamaktadır. Farklı programlara verilerin tekrar tekrar girilmesinin önüne geçilmektedir.

Web ve Mobil

Mobil ve web uygulamaları ile verilerinize her yerden rahatlıkla ulaşabilmek mümkündür. Esn Mobil uygulaması Cep Telefonu ve Tablet üzerinden rahatlıkla işlem yapılabilmesini sağlamaktadır.

Kalite takibi ve Üretim Takibinin yer aldığı True Crm Ultimate True Crm Programları içersinde en geniş kapsamlı paketimizdir.

Üretim Maliyetleri Önemlidir

Üretim yapan firmalar ürettikleri ürünleri pazarlamak ve satışını yapmak için Crm ihtiyacı duymaktadır. True Crm Power ile pazarlama ve satış işlemleri kayıt altına alınabilir, üretimin en önemli ayaklarından olan stok ve depo yönetimi sağlanabilir.

Ayrıca üretime girecek ürün için reçeteler oluşturulabilir, üretim aşamasından önce malzeme ihtiyaç planlaması yapılabilir. Ürüne satış sonrasında teknik servis hizmeti veriliyorsa ve aynı zamanda muhasebe işlemleri tek pakette takip edilecekse en kapsamlı paketlerimizden olan True Crm Power Paket Programı ihtiyaçlarınıza yanıt verecektir.

In Voluptate Velit

Donec adipiscing malesuada ultrices. Aenean egestas ullamcorper nibh, sed euismod nisi ultricies.
Jhon Doe
President & Founder, Themeforest.net
Consectetuer adipiscing elit, sed diam nonummy nibh euismod tincidunt ut laoreet dolore magna aliquam.
Jane Doe
Autem vel eum iriure dolor in hendrerit in vulputate velit esse molestie consequat vel illum dolore.
Andrew
Developer, Themeforest.net