Pazarlama Yönetimi

Crm Programı içerisinde yer alan, Pazarlama yönetimi, potansiyel müşteri takibi, aktivite, görev ve randevu yönetimini sağlamaktadır.

Pazarlama Yönetimi

CRM programı, pazarlamacıların müşteri yaşam döngüsü boyunca müşterileriyle ilişkilerini yönetmek için kullandıkları strateji ve taktiklerin yanı sıra söz konusu strateji ve taktiklerin yürütülmesini destekleyen teknolojilere atıfta bulunan bir terimdir. CRM programının amacı, müşteri sadakatini, elde tutmayı, geliri ve müşteri yaşam boyu değerini artırmak için müşteri ilişkilerini iyileştirmek ve optimize etmektir.

Online CRM programı içinde yer alan Pazarlama menüsü içerisinde bulunan ajanda sayesinde satış uzmanlarının yapmış olduğu görüşmeler tek ekranda rahatlıkla görüntülenebilmektedir. Online Crm Programı, Yetki dahilinde günlük, haftalık, aylık olarak takip edilerek raporlanabilmektedir.

Online Crm ProgramıEsn Mobil uygulamamız ile sahada bulunan personel cep telefonu ya da tablet üzerinden görüşmelerinin kaydını oluşturabilir müşteri detayını görüntüleyebilir, müşteri geçmiş görüşmelerini detaylı bir şekilde inceleme imkanına sahip olacaktır.

Online Crm Programı ile Pazarlama Yönetimi